POKOJE

POKOJ DELUXE

Stylové apartmány s historickou a tajemnou atmosférou, přesto moderně a prakticky zařízené, Vám zpříjemní pobyt v centru města Lokte přímo pod hradem.

Všechny pokoje jsou zařízené malými, ale praktickými kuchyněmi v moderním stylu. K vaření Vám nebude nic chybět, najdete zde veškeré náčiní pro vaření na indukční desce, samozřejmě lednice, mikrovlnná trouba a pro pohodové snídaně či polední siesty je zde kávovar a varná konvice. Káva, čaj, sůl a cukr je vždy k dispozici zdarma a také máte k dispozici kuchyňský textil a potřeby k mytí použitého nádobí.

Spánek jako pro princeznu vytvoří útulné a pohodlné postele, kde pro Vás bude připraveno ložní prádlo. Pro miminka na vyžádání rádi připravíme dětskou postýlku včetně lůžkovin.

Každý apartmán má svou vlastní koupelnu s toaletou. Zde nachystáme základní toaletní potřeby jako je mýdlo, vlasový šampon s kondicionérem, toaletní papír, k dispozici je výkonný fén Parlux a samozřejmě zapůjčíme zdarma osušky, ručníky a koupelnovou předložku.

Obývací pokoje jsou vybaveny TV a televizory jsou připojené k wifi, kde je možné sledovat filmové aplikace či sdílet mobil přes Airplay. Wifi je v celém domě zdarma.

POKOJ A2, A4

POKOJ A3, A5

ROOMS

Stylish apartments with a historic and mysterious atmosphere, yet modern and practically furnished, will make your stay in the center of Lokte near the Caste Loket more pleasant.

All rooms are decorated with small but practical kitchens in a modern stainless steel style. You will not miss anything for cooking, you will find all the utensils for cooking on the induction hob, of course a refrigerator, microwave and for a relaxing breakfast or lunch siesta there is a coffee maker and kettle. Coffee, tea, salt and sugar are always available free of charge, and you also have kitchen textiles and utensils for washing used dishes.

Sleeping like for a princess will create cozy and comfortable beds, where bed linen will be prepared for you. For babies on request, we will be happy to prepare a cot, including bedding.

Each apartment has its own bathroom with toilet. Here we prepare basic toiletries such as soap, hair shampoo with conditioner, toilet paper, there is a powerful hair dryer and of course we rent towels, towels and bath mat free of charge.

The living rooms provide entertainment in the form of TV, TVs are connected to wifi, it is possible to watch movie applications or share a mobile phone via Airplay. Wifi is free throughout the house.